Hizmetler

Farklı ihtiyaçlarınıza karşılık vermek ve Toplam Yağlama Masraflarınızı düşürmek üzere verdiğimiz hizmetler

Kullanılmış Yağ Analizi

CAN-TEK, kullanımınıza ve makinelerinizin sağlığına yönelik değerli bir anlayış sağlamak üzere uzmanlaşmış bir dizi Kullanılmış Yağ Analiz testi yapar. Bu testler, numunelerin verimli bir şekilde ele alınması, hassas laboratuvar analizi, veri bütünlüğü ve kullanımı kolay raporlama prensipleri üzerinde kurulmuş olup, performans zirvesine ulaşmanıza yardım etmektedir.

LUKOIL Kullanılmış Yağ Analizi hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da bu hizmeti bir uzman ile konuşmak için bizimle iletişime geçin.

LUKOIL Yağ Danışmanı

LUKOIL Yağ Danışmanını kullanarak aracınız için en uygun yağ modelini seçebilirsiniz. Madeni yağ seçiminizde daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Teknik Destek

Teknik destek servisimiz aşağıdaki konularda uzman tavsiyesi ve bilgi edinmenize yardımcı olacaktır:

  • Ürün açıklamaları (TDS), güvenlik bilgi formları (MSDS), uygunluk belgeleri, sağlık- epidemiyolojik belgeler, kalite belgeleri, şartnameler ve makine üretici onayları, tüketici görüşleri vb. dahil olmak üzere ilgili
  • LUKOIL ürün bilgisinin seçilmesi,
  • Belirli makine türlerinde yağlama maddelerinin kullanımına yönelik yağ seçimi ve önerileri; diğer üreticilerin ürünlerine kıyasla eşdeğer LUKOIL yağlarının seçilmesi,
  • Yağ testi prosedürlerinin seçilmesi,
  • LUKOIL yağlarının özellikleri ve kullanımı ile ilgili ek teknik tavsiye.
  • Destek ekibimiz her zaman hizmetinizde.